You are here
Home > Хоби и ТВ > Любопитно > #DollyPartonChallenge : Новата звездна мания в мрежата, която забавлява и вдъхновява всички

#DollyPartonChallenge : Новата звездна мания в мрежата, която забавлява и вдъхновява всички

Не смейте да наричате Доли Партън „демоде” – тя и над 70те се доказа като топ трендсетър – успя да побърка всички в социалните мрежи

„Предизвикателствата” в социалните мрежи са нещо интересно – провокират милиони, способни са да носят положително послание, но винаги ще се намерят такива, които осмиват последователите им.

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Get you a woman who can do it all 😉

Публикация, споделена от Dolly Parton (@dollyparton) на


Добрата вечно млада Доли Партън обаче промени всичко! Когато правихме материал за нея не си и мислехме, че броени дни след това ще бъде най-следвания трендсетър…във всички социални мрежи!
Безподобната блондинка отдавна доказа чувството си за самоирония. Начинът, по който го направи обаче така се хареса, че днес всички разпространяват своя отговор на #DollyPartonChallenge!

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Hannah accepts the Dolly Challenge

Публикация, споделена от Miley Cyrus (@mileycyrus) на

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Get a guy who will play them all ✨

Публикация, споделена от Mark Ruffalo (@markruffalo) на

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Charlie-Josie-Edie-Sheila

Публикация, споделена от Drew Barrymore (@drewbarrymore) на

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Inspired by the legendary, @DollyParton! ❤️

Публикация, споделена от Viola Davis (@violadavis) на

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Inspired by @dollyparton, of course!

Публикация, споделена от Kerry Washington (@kerrywashington) на

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Yes ma’am, @dollyparton, whatever you say. ♥️

Публикация, споделена от Jennifer Garner (@jennifer.garner) на


Да, и тук се появиха хора, които взеха на подбив новата онлайн мания, но за да го направят просто трябваше…да я последват:

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Get you an Ente Doris who can do it all! 😉 #dollyparton #dollypartonchallenge #entedoris #maskottchen #verbund #wasserkraft

Публикация, споделена от VERBUND (@verbund_ag) на

 

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

#dollypartonchallenge #tododiaumamonalisa

Публикация, споделена от Luciana França (@psi.luciana.franca) на


Както казва Джош Далас от „Имало едно време”: „Ако Доли Партън го прави, бройте ме и мен!” Няма как да не се съгласим с него! Посрещнете предизвикателствата на седмицата с дързък отговор на #DollyPartonChallenge в Понеделник!

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

If @dollyparton’s doing it, count me in. #DollyPartonChallenge #GinniferGoodwin

Публикация, споделена от Josh Dallas (@joshdallas) на

loading...

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Top
error: Content is protected !!

Ползвайки нашия сайт вие приемате и се съгласявате с правилата за неговото използване и информацията, която системата получава за вас Повече информация

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close